077-2317294

עמדת עבודה פינתית – פתרון נוח ויעיל

פתרונות אחסון קומפקטוס
יצירת קשר

עמדת עבודה פינתית – פתרון נוח ויעיל

בכל סביבת עבודה אנחנו שואפים למקסם את הפרודוקטיביות וליצור אווירה נוחה ונעימה. אחד הפתרונות היעילים ביותר הוא עמדת עבודה פינתית. עמדה שלא רק ממקסמת את ניצול השטח אלא גם מציעה מגוון יתרונות על פני עבדות עבודה אחרות.

מה זה עמדת עבודה פינתית?

עמדת עבודה פינתית היא סוג של שולחן עבודה שתוכנן במיוחד כך שיתאים לפינת החדר או המשרד. העמדה מגיעה בדרך כלל בצורת L או בצורת U, וכך מנצלת את החלל הפינתי בצורה יעילה יותר מאשר שולחנות עבודה רגילים.

תכונות עיקריות של עמדת עבודה פינתית:

 • עיצוב בצורת L או בצורת U: המאפיין העיקרי הוא הצורה שמאפשרת לעמדה להשתלב היטב בפינה, וליצור אזור עבודה רחב יותר ורב-תכליתי.
 • משטחים מרובים: עמדת עבודה זו בדרך כלל כוללת משטחים מרובים, המספקים מקום בשפע למחשב, ניירת, לכתיבה, וכו׳.
 • אחסון מובנה: לרוב העמדות מצוידות בפתרונות אחסון מובנים, כמו מדפים, מגירות או ארונות. זה עוזר בארגון ציוד משרדי, מסמכים ופריטים אישיים, ותורם למרחב עבודה נקי ויעיל.
 • סידור כבלים: כדי לשמור על מראה נקי ומאורגן, עמדות אלו לרוב כוללות מערכות מובנות לארגון והסתרה של כבלים.
 • שיקולים ארגונומיים: ארגונומיה היא המדע שעוסק בקשר בין האדם לסביבה בה הוא עובד. המטרה של ארגונומיה היא לשפר את התפקוד והנוחות של סביבת העבודה. עמדות אלו לוקחות בחשבון עקרונות של ארגונומיה. כך הן מסייעות בזרימת עבודה נוחה ויעילה יותר, והפחתת העומס על הגוף במהלך עבודה ממושכת.
 • אפשרויות התאמה אישית: העמדות מגיעות בסגנונות וחומרים שונים, מה שמאפשר לכם לבחור עיצוב שמתאים לאסתטיקה של החדר או המשרד הקיים.
 • נראות: העמדות תורמות לעיצוב סביבת עבודה מושכת וחדשנית. המיקום שלהם בפינה מאפשר מראה מאורגן ומקצועי.

ההבדל בין החומרים השונים

ניתן לבנות עמדות עבודה פינתיות ממגוון חומרים, כל אחד מציע מאפיינים ייחודיים מבחינת אסתטיקה, עמידות ועלות. בחירת החומר תלויה לרוב בהעדפות אישיות, מגבלות תקציב והשימוש המיועד בעמדת העבודה:

 • עץ מלא: עמדות עבודה העשויות מעץ מלא, כמו אלון, מהגוני או מייפל, ידועות בעמידותן ובאסתטיקה הקלאסית שלהן. עץ מלא מספק חשיבות ויוקרתיות לרהיט.
 • עץ מהונדס: אלו חומרים כמו לוח סיבית, או MDF. עץ מהונדס הוא לרוב זול יותר מעץ מלא וניתן לצפות אותו עם פורניר כדי לחקות את המראה של עץ טבעי.
 • פלדה או אלומיניום: עמדות עבודה פינתיות ממתכת מספקות מראה המודרני ותעשייתי. קונסטרוקציות פלדה ואלומיניום יכולות לעמוד בשימוש אינטנסיבי. חומרים אלה משמשים לעתים קרובות גם כמסגרות או רגליים בשילוב עם חומרים אחרים.
 • זכוכית מחוסמת: עמדות מזכוכית מספקות מראה מלוטש ועכשווי. זכוכית מחוסמת חזקה ובטוחה יותר מזכוכית רגילה. תוספות מתכת או עץ משמשות לעתים קרובות בשילוב עם זכוכית כדי להוסיף יציבות וסגנון.
 • למינציה/מלמין: למינציה או מלמין הם בחירה פופולרית עבור עמדות עבודה פינתיות בתקציב נמוך יחסית. אלה חומרים שיכולים לחקות את המראה של עץ, מתכת או טקסטורות אחרות.

עמדת עבודה פינתית אצל ״קומפקטוס״

כשבוחרים עמדת עבודה פינתית, חשוב לקחת בחשבון את השימוש המיועד. בנוסף, את העיצוב הכולל של חלל העבודה, והעדפות אישיות לגבי סגנון ועמידות. ל-״קומפקטוס עין החורש״ ניסיון של למעלה מ-60 שנים בפתרונות אחסון ועיצוב חלל איכותיים וחדשניים. המומחים של ״קומפקטוס״ יעזרו לכם למצוא את עמדת העבודה המושלמת בשבילכם.

אולי יעניין אתכם גם:

אז מה היה לנו עד עכשיו?

צריכים עזרה?

אנחנו כאן כדי לעזור! השאירו פרטים או פנו אלינו ישירות למספר:

077-2317294