077-2317294

מדפים לארכיון

פתרונות אחסון קומפקטוס
יצירת קשר

מדפים לארכיון

נעים להכיר, חלל מבוזבז!

הגדילו את חלל האחסון שלכם ע"י שימוש במערכות האחסון הקומפקטיות שלנו, וביטול המעברים הקבועים ושאר החללים אשר אינם מנוצלים.

אנו מספקים שירותי אחסון לארכיונים, מוזיאונים וספריות. השירות שלנו כולל פתרונות אחסון חכמים למוצרים רגישים וייעוץ לשימור ארכיוני.

עובדים עם מומחים

אילן ברק, מטובי הארכיונאים בישראל, הינו הרוח החיה מאחורי פתרונות האחסון הגאוניים ביותר של חברת קומפקטוס. פתרונות האחסון שלנו מצטיינים בשימור כל סוגי המוצרים הארכיונאים, בהתאמה אישית.

אנו מספקים פתרונות ייחודיים לשימור דפים, יצירות אומנות, תעודות, עתיקות ועוד.

ניסיון רב עם מדפים לארכיון

עם מעל שישים שנות ניסיון בעולם המידוף למשרד ופתרונות האחסון, ומאות פרויקטים של מציאת פתרונות אחסון לארכיונים, מוזיאונים וספריות – יש לנו את כל הפתרונות המתאימים לשימור הארכיון שלכם. 

פתרונות האחסון שלנו מצטיינים בשמירה על המוצרים הארכיונאים בד בבד עם שמירה על סדר מופתי בארכיון. מדפים לארכיון של קומפקטוס מאפשרים לארכיון לנהל כמויות מידע עצומות בניצול מופתי של שטח האחסון תוך שמירה על סדר וארגון בארכיון.

ניצול שטח בעזרת מדפים לארכיון

אנו מספקים מספר רב של פתרונות לניצול מקסימלי של שטח האחסון. לא חייבים לשכור או לקנות עוד שטחי אחסון! פתרונות האחסון של קומפקטוס פותרים את כל בעיות האחסון בארכיונים. אם הארכיון שלכם סובל ממחסור במקומות אחסון, פנו אלינו לקבלת מידע נוסף על מדפים לארכיון המאפשרים ניצול מקסימלי של שטח האחסון לארכיונים.

מערכת קומפקטוס – מערכת מדפים חכמה בפטנט ייחודי

מערכת קומפקטוס בהנעה מסילתית מאפשרת ניצול שטח אחסון מיטבי. המערכת יכולה להגדיל את הקיבולת של שטח האחסון עד פי 2.5 ומשמשת ספריות, ארכיונים, מחסנים, ועוד.

מדפים נעים על מסילה פותחים מעבר בין יחידת מדפים רצויה ומאפשרת לכם להכפיל את נפח האחסון בשטח. 

מערכת קומפקטוס מגיעה במספר שיטות הנעה (ידני, מכני או חשמלי) עפ"י כובד הפריטים המאוחסנים.

חברת קומפקטוס – מעל שישים שנות ניסיון באספקת מדפי ארכיון

חברת קומפקטוס מספקת פתרונות אחסון מעל שישים שנה בלמעלה מ-30,000 פרויקטים. החברה מתמחה בניצול חכם של שטחי אחסון במטרה להגדיל את קיבולת האחסון בצורה האופטימלית. אנו מספקים מגוון פתרונות חכמים לאחסון כל סוגי המוצרים והסחורות.

אם אתם מחפשים מדפים לארכיון מהטובים בישראל, פנו אלינו עוד היום. 

אנו מציעים גם מדפים לחנויות ועוד.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

צריכים עזרה?

אנחנו כאן כדי לעזור! השאירו פרטים או פנו אלינו ישירות למספר:

077-2317294