077-2317294

מדפים למשרד

פתרונות אחסון קומפקטוס
יצירת קשר

מדפים למשרד

מחפשים ארונות / מדפים למשרד? הגעתם למקום הנכון! כל פתרונות אחסון למשרד במקום אחד.

כל המדפים למשרד

מעצבי פנים המרהטים משרדי עבודה מחפשים את השילוב המושלם בין העיצוב של הריהוט לבין הפונקציונליות, החוזק והעמידות שלו.

הכירו את הריהוט למשרד של קומפקטוס.

אנו מספקים פתרונות אחסון, ארונות ומדפים למשרדים. הפתרונות שאנו מספקים מגוונים וכוללים ארונות אחסון מרהיבים, יצירת עמדת עבודה ארגונומית באמצעות התקנת מדפים נשלפים לעכבר ולמקלדת, מדפים למשרד, ועוד.

מדפים למשרד בהתאמה אישית

ארונות האחסון של קומפקטוס עשויים מתכת חזקה עם יכולת החזקה ייחודית. המתכת מגיעה בשני סוגי ציפויים: מתכת מגולוונת בצבע מתכתי מבריק, וציפוי אבקת אפוקסי לצביעת ארונות אחסון בכל הצבעים.

מדפים למשרד של קומפקטוס מותקנים בארונות מודולריים כך שניתן להתאים אותם ולשנות את גובה המדפים ללא צורך באנשי מקצוע. ארונות האחסון שלנו קלי משקל ויכולים לאחסן כל דבר: תיקיות, קלסרים, מעילים ועוד.

פתרונות מיוחדים למשרד

אנו מספקים ארונות מיוחדים לתלייה למשרד. ניתן לרכוש ארונות עם מתלים לתיקיות (סופר-פייל) לשמירה על מסמכי המשרד. אנו גם מספקים ארונות תלייה ומדפים נשלפים . 

פתרונות האחסון של קומפקטוס מעוצבים בעיצוב מודרני מיוחד ומשרים אווירה מקצועית, יוקרתית ומודרנית. פתרונות אלה מוסיפים אלמנט עיצובי מיוחד למשרד ומגיעים בכל צבע וצורה, בהתאמה אישית.

מערכת קומפקטוס – מערכת מדפים חכמה בפטנט ייחודי

מערכת קומפקטוס בהנעה מסילתית מאפשרת ניצול שטח אחסון מיטבי. המערכת יכולה להגדיל את הקיבולת של שטח האחסון עד פי 2.5 ומשמשת ספריות, ארכיונים, מחסנים, ועוד.

מדפים נעים על מסילה פותחים מעבר בין יחידת מדפים רצויה ומאפשרת לכם להכפיל את נפח האחסון בשטח. 

מערכת קומפקטוס מגיעה במספר שיטות הנעה (ידני, מכני או חשמלי) עפ"י כובד הפריטים המאוחסנים.

חברת קומפקטוס – מעל שישים שנות ניסיון במדפים למשרד

חברת קומפקטוס מספקת פתרונות אחסון מעל שישים שנה בלמעלה מ-30,000 פרויקטים. החברה מתמחה בניצול חכם של שטחי אחסון במטרה להגדיל את קיבולת האחסון בצורה האופטימלית. אנו מספקים מגוון פתרונות חכמים לאחסון כל סוגי המוצרים והסחורות.

אנו מציעים גם מדפים לחנויות, מדפים למחסן ועוד.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

צריכים עזרה?

אנחנו כאן כדי לעזור! השאירו פרטים או פנו אלינו ישירות למספר:

077-2317294