077-2317294

פתרונות אחסון לספריות

קומפקטוס מציעה פתרונות אחסון לספריות משנת 1959.

החברה מייצרת מערכות מידוף מסוגים שונים לפי הזמנה אישית ובליווי מלא של מתכננים בעלי ניסיון רב.

בנוסף למידוף עצמו, קומפקטוס מציעה מגוון מוצרים משלימים כגון: עגלת ספרים, מפריד / תומך ספרים, מדפי תצוגה, שלטים למדפים, מדף נשלף, דלפקים, כיסאות, פינות רכות, ארונות, ספסלים, וריהוט נלווה נוסף .

קומפקטוס הינה היצרנית המקורית של מתקני ומערכות קומפקטוס בארץ אשר מצטיינים בחיסכון במקום ובניצול שטח אשר משמשים בספריות אוספים, אחסון לספרי לימוד בבתי ספר, לאוספים או לפריטים שמורים .

ספריות רהיטים – לא מה שחשבתם

ספריות רהיטים הן כבר מזמן הרבה יותר מסתם מדף לשמירה על ספרים או מסמכים. ספריות הן רהיט מרכזי כמעט בכל בית ישראלי. אם זה בסלון או בחדר העבודה כמעט תמיד תעמוד ספריה יפה. ומה קורה במשרד?  משרדים וחברות רבות  זקוקות לפתרונות אחסון חכמים לספרים ומסמכים רבים. אנחנו קומפקטוס עין החורש נשמח לעזור לכם לבחור נכון.

ספריות רהיטים – מה נכון עבורכם?

אנו מספקים פתרונות מידוף לכל התחומים והתעשיות ומייצרים מדפים מודולוריים לפי הזמנה אישית ובליווי מלא של המתכננים שלנו. המתכננים שלנו למדים כי בתחום ספריות רהיטים חשוב מאוד לקחת בחשבון כי עיצוב מודרני ברמה גבוהה היא אלמנט חשוב בכך ספריה.

אנו מספקים ספריות רהיטים ממתכת יפהפייה בכל צבעי הקשת. ניתן להוסיף חיפויי עץ מיוחדים לקבלת מראה ביתי וחמים. הספריות מגיעות עם מפרידים לספרים ושילוט מובנה למיתוג והסברה. בנוסף, אנו שמים דגש על גישה קלה בעבור אנשים שונים. להבדיל ממערכות מידוף למחסן בו לרוב ניגשים מחסנאים חסונים שיכולים להרים משקל כבד, בספריות מודולריות נעות על מסילה הגישה צריכה להיות קלה עבור כל סוגי האנשים. כמו מערכת הקומפקטוס שלנו, מערכת מדפים חכמה בפטנט ייחודי. הנעה באופן מסילתית וידידותי המאפשרת ניצול שטח אחסון מיטבי.

מתלבטים לאיזה מדפים או ספריות רהיטים אתם זקוקים?

הניסיון שלנו מלמד כי התשובה הנכונה היא סוג העסק או החנות שלכם. אם מדובר במסעדה או חנות אוכל מהיר אנו נמליץ על  ספריות רהיטים עם מדפי אלומיניום אשר מיועדים לאחסון בחדרי קירור וחדרים יבשים. אם מדובר בחנות נעלים אנו מבינים כי אתם זקוקים לכמה שיותר מקום לאחסון נעליים מכל המידות. חנויות בגדים דורשות מדפים מעוצבים לתצוגה, אחסון ולאחסון בתלייה. בנוסף למידוף עצמו, קומפקטוס מציעה מגוון מוצרים משלימים כגון: עגלת ספרים, מפריד / תומך ספרים, מדפי תצוגה, שלטים למדפים, מדף נשלף, דלפקים, כיסאות, פינות רכות, ארונות, ספסלים, וריהוט נלווה נוסף.

לא משנה אם ספריות רהיטים או מדפי אלומיניום – יש לנו הכל

קומפקטוס עין החורש הינה החברה הוותיקה והמובילה בישראל לייצור, פיתוח ושיווק של פתרונות אחסון  מתקדמים בכלל, וניצול ושימוש יעיל של השטח. יש לנו פתרונות מגוונים בעבור כולם: ספריות רהיטים, פתרונות אחסון למשרד, מוזיאונים וארכיונים, ספריות, חנויות ובתי מרקחת. אנו מעניקים שירותים גם למפעלי תעשיה, חברות היי טק, חקלאות ורפואה.

צריכים עזרה?

אנחנו כאן כדי לעזור! השאירו פרטים או פנו אלינו ישירות למספר:

077-2317294