077-2317294

פתרונות אחסון למשרד

ממדפים בודדים המותקנים על שולחנות עבודה ועד לארונות אחסון דקורטיביים המוצבים בחלל הפתוח, מדפי משרדים ממלאים תפקיד גדול כמעט בכל משרד – בין אם מדובר במדפי תיוק טיפוסיים המונחים על הקיר, ובין אם מדובר בפתרונות אחסון למשרד לכל החומרים הרלוונטיים.

פתרונות אחסון למשרד – רעיונות לסידור המשרד

המשרד הוא המקום בו כל האקשן קורה! לקוחות באים והולכים, עובדים כותבים במחשב או ממיינים מסמכים, והבוס מסתובב כדי לראות שהכל מתנהל כשורה.  המשרד תמיד צריך להיראות מסודר ומאורגן כדי:
  1. להקל על העבודה של העובדים
  2. ליצור רושם טוב על לקוחות ומשקיעים

להלן כמה פתרונות אחסון למשרד האהובים עלינו לשמירה על משרד יפה ומסודר:

מדפים נשלפים לשולחן העבודה

שולחנות עבודה בדרך כלל לא מגיעים עם מקום ייעודי למקלדת ועכבר. המשמעות היא שהמקלדת והעכבר תופסים נפח שולחן גדול, נמצאים בגובה לא בריא הגורם לכאבי גב וצוואר אצל העובדים ולבלאגן ועומס בשולחן המשרדי. אנו מתמחים בהתקנת מדפים נשלפים לאחסון המקלדת והעכבר בשולחן העבודה. פתרונות אחסון למשרד אלה נשלפים בקלות ממקומם ומסייעים בשמירה על מראה שולחן עבודה נקי ומסודר.

ארונות תיוק עם מתלים

מה עולה לכם בראש כאשר אתם שומעים "ארונות תיוק"? אם אתם חושבים על מגירות נשלפות עצומות עם בלאגן של מסמכים בפנים – אתם תקועים במאה ה-20! ארונות תיוק עם מתלים עם השיטה הטובה ביותר לשמור על קלסרים ומסמכים, ומאפשרים לכם לשמור על סדר וארגון המסמכים שלכם בקלות באמצעות תלייתם בארון.  פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע אודות הפיתוחים האחרונים בתחום פתרונות אחסון למשרד!

מערכת קומפקטוס – מערכת מדפים חכמה בפטנט ייחודי

מערכת קומפקטוס בהנעה מסילתית מאפשרת ניצול שטח אחסון מיטבי. המערכת יכולה להגדיל את הקיבולת של שטח האחסון עד פי 2.5 ומשמשת ספריות, ארכיונים, מחסנים, ועוד. מדפים נעים על מסילה פותחים מעבר בין יחידת מדפים רצויה ומאפשרת לכם להכפיל את נפח האחסון בשטח.  מערכת קומפקטוס מגיעה במספר שיטות הנעה (ידני, מכני או חשמלי) עפ"י כובד הפריטים המאוחסנים.

חברת קומפקטוס – מעל 60 שנות ניסיון באספקת פתרונות אחסון למשרד

חברת קומפקטוס מספקת פתרונות אחסון מעל שישים שנה בלמעלה מ-30,000 פרויקטים. החברה מתמחה בניצול חכם של שטחי אחסון במטרה להגדיל את קיבולת האחסון בצורה האופטימלית. אנו מספקים מגוון פתרונות חכמים לאחסון כל סוגי המוצרים והסחורות. אנו גם מספקים פתרונות אחסון למחסן.

צריכים עזרה?

אנחנו כאן כדי לעזור! השאירו פרטים או פנו אלינו ישירות למספר:

077-2317294