077-2317294

מחסנים וחנויות

בהתאם לערכים של קומפקטוס, החטיבה הלוגיסטית שלנו עסוקה באופן תמידי בחיפוש אחר פתרונות אחסון חדשניים כדי להקל על חיי הלקוחות שלנו ולנצל באופן מיטבי את שטח האחסון במחסן. אנו מציעים פתרונות בהתאמה אישית וגם מוצרים סטנדרטיים, החל ממדפים לאחסון סחורות וכלה בארונות גלגול קומפקטים לשמירת מסמכים ארכיונים ופריטי אומנות. אנו מומחים באספקת פתרונות אחסון למחסנים במגזר הפרטי והציבורי כאחד.

אחסון סחורות כבדות

פתרונות האחסון שלנו מתאימים הן לאזורי המכירה והן לאזורי האחסון. מדפי האחסון יכולים להחזיק סחורה כבדה מאוד ללא מאמץ או שחיקה.  כל פתרונות אחסון למחסן של קומפקטוס יציבים מבחינה מבנית ומיוצרים מחומרים חזקים ואיכותיים. כל הרכיבים עשויים פלדה מגולוונת/ ציפוי אבקת אפוקסי ומבטיחים עמידות טובה לאורך זמן, בין בשימוש בפנים או בחוץ.

מדפים לאחסון בכל הגדלים 

מגוון האביזרים הרחב של קומפקטוס מבטיח כי המערכת תעמוד בכל הדרישות לארכיון ואחסון של סחורות בגדלים שונים.  החומר הקל ועמיד של המדפים למחסן, יחד עם היציבות והעמידות של חומרי הגלם, מאפשרים לנו ליצור עבורכם מדפים בהתאמה אישית. ארונות אחסון מודולריים מאפשרים לכם לשנות ולהתאים את גודל המדף לצרכים שלכם, ללא צורך באנשי מקצוע או ציוד מקצועי. אנו מספקים פתרונות אחסון למחסן בכל הגדלים ומכל הסוגים בהתאמה אישית לצרכים ולרצונות שלכם.

פתרונות אחסון למחסן – מערכת מדפים חכמה בפטנט ייחודי

מערכת קומפקטוס בהנעה מסילתית מאפשרת ניצול שטח אחסון מיטבי. המערכת יכולה להגדיל את הקיבולת של שטח האחסון עד פי 2.5 ומשמשת ספריות, ארכיונים, מחסנים, ועוד. מדפים נעים על מסילה פותחים מעבר בין יחידת מדפים רצויה ומאפשרת לכם להכפיל את נפח האחסון בשטח.  מערכת קומפקטוס מגיעה במספר שיטות הנעה (ידני, מכני או חשמלי) עפ"י כובד הפריטים המאוחסנים.

חברת קומפקטוס – מעל שישים שנות ניסיון באספקת פתרונות אחסון למחסן

חברת קומפקטוס מספקת פתרונות אחסון מעל שישים שנה בלמעלה מ-30,000 פרויקטים. החברה מתמחה בניצול חכם של שטחי אחסון במטרה להגדיל את קיבולת האחסון בצורה האופטימלית. אנו מספקים מגוון פתרונות חכמים לאחסון כל סוגי המוצרים והסחורות. אנו גם מספקים פתרונות אחסון למשרד.

צריכים עזרה?

אנחנו כאן כדי לעזור! השאירו פרטים או פנו אלינו ישירות למספר:

077-2317294