077-2317294

מדפי תצוגה

בימים טרופים אלו בהם אנו נאלצים לעמוד בתור בכניסה לחנויות, בעלי החנויות מבינים כי חנות הרחוב צריכה לבלוט, לא רק במבצעים והנחות גם בנראות.
חלון הראווה חייב למשוך את הלקוחות והסחורה על מדפי תצוגה חייבת להיות מסודרת ומזמינה.
אנחנו בקומפקטוס עין החורש מספקים מדפים לחנויות שונות במגוון רחב של תחומים ובתי עסק. בימים בהם כמות הלקוחות מוגבלת בחנות, אנו מבינים כמה חשובים מדפי תצוגה נכונים המאפשרים גישה מהירה ומחסן מתוקתק על מנת להעניק שירות מהיר ואדיב לכמה שיותר לקוחות.
כל זה מבלי שהממתינים בתור יוותרו וימשיכו הלאה.

הדור הבא של מדפי תצוגה

אנחנו בקומפקטוס עין החורש מעניקים פתרונות אחסון לכל הדורש.
למעלה משישים שנה אנו מתמחים בפתרונות לאחסון מכל הסוגים.
בחיפוש אחרי פתרונות לתצוגה ואחסון בעבור בית העסק יש להתחשב בסוג בית העסק על מנת שאלו יאפשרו תצוגה יפה ומזמינה וגישה קלה למלאי רחב במחסן.
מערכות הקומפקטוס והמידוף שלנו בעבור בתי העסק השונים כוללים מגוון רחב של מדפי תצוגה מעוצבים לקדימת בית העסק ומערכות מידוף חכמות למחסן בית העסק.
אנו מבינים כי חנות נעלים לא זקוקה לאותה מערכת כמו סופר או מכולת. אנשי התכנון שלנו ידעו להציע לכם את פתרון האחסון הטוב ביותר לעסק שלכם.
תוכלו למצוא אצלנו פתרונות לתצוגה ואחסון בעבור חנויות בגדים (מדפים לתצוגה לתלייה ולמקופלים), חנויות נעלים, חנויות מזון, בתי מרקחת, חנויות, פרפומריות ועוד…

מדפים לתצוגה מעוצבים לכל בית עסק

קומפקטוס עין החורש הינה החברה הוותיקה והמובילה בישראל לייצור, פיתוח ושיווק של פתרונות אחסון  מתקדמים בכלל, וניצול ושימוש יעיל של השטח.
כבר למעלה משישים שנה רנו מתכננים ומתקינים פרויקטים גדולים וקטנים. יש לנו פתרונות מגוונים בעבור כולם: פתרונות אחסון למשרד, מוזיאונים וארכיונים, ספריות, חנויות ובתי מרקחת.
אנו מעניקים שירותים גם למפעלי תעשיה, חברות היי טק, חקלאות ורפואה. נוכחו להבין כי לא משנה יקר או חסכוני – כולם זקוקים שפתרונות האחסון יהיו יצרתיים אשר יאפשרו לכם לנצל את שטח החנות, בית העסק או המחסן בצורה הטובה ביותר.

צריכים עזרה?

אנחנו כאן כדי לעזור! השאירו פרטים או פנו אלינו ישירות למספר:

077-2317294